Vývěska Práčat

[Zpět na KOŘESweb]

Datum: 21.5.2021 16:33
Autor: codista
Text: Ahoj Práčata
Situace v se už trochu zlepšila a tábor se taky blíží. Je tedy načase, aby jsme znovu začali fungovat. Tento víkend nás tedy čeká akce a nebude to nic jiného než voda. Minulý rok jsme si vodu na táboře neužili a letos to pravděpodobně bude jen o trochu lepší, tak využijeme tento víkend a vyrazíme společně na Sázavu. O víkendu jsme se tam už byli s vedoucími podívat a vypadá to dobře. Od víkendu už voda klesla na 185 cm na vodočtu v Nespekách a klesá dál. Pokud by neklesla alespoň pod 180 cm, vodu budeme muset zrušit, ale podle současných předpovědí by to neměl být problém.
Vodočet se dá najít zde: https://hydro.chmi.cz/hpps/popup_hpps_prfdyn.php?seq=307068

S sebou na akci: plavky, boty do vody!(s pevnou špičkou a aby pořádně držely na nohou; ne holínky ani croxy nebo sandály), tričko, bundu na vodu(pokud nebudete mít přímo vodáckou doporučujeme šusťákovku v nejhorším půjčíme), šusťáky, ručník, teplé suché oblečení na sebe, jídlo, pití, lítačku kdo má, respirátor, 150 Kč a čestné prohlášení, že je dítě testované.

Sraz bude v sobotu v 9:00 u klubovny. Návrat v 17:14 na Nádraží Modřany.
Na akci se hlaste do pátku do 20:00 Matýsovi na email matysnovak@seznam.cz

Rovnou bych vás chtěl taky informovat, že od příštího týdne budou ve středu od 18:00 do 19:00 venkovní družinovky tak přijďte.

Zdraví Bizon

[Zpět na KOŘESweb]

Uživatel '' nemá právo měnit obsah.