Ahooj Pramínci a Práčata,
rády bychom vás pozvaly na společný výlet, který plánujeme příští víkend. Navštívíme krásy Adršpašsko-teplických skal a přilehlé okolí, a zahrajeme si spoustu her, takže to bude stát za to.
Sraz: 19.6. v 15:20 na Hlavním nádraží před Burger kingem
Návrat: 21.6. V 15:45 u Modřanského biografu
S sebou do krosny na záda, kterou unesete z vlaku do kempu (cca 2 kiláky): spacák, karimatku, ešus, lžíci, páteční večeři, oblečení na spaní, oblečení na výlet dle počasí, pláštěnku, láhev s pitím, zápisník a tužku, šátek, kratáček a pastu, malý batůžek na výlet, čelovku, lítačku a 700,-
Přihlašujte se, prosím, do úterního večera (16.6)
do 20:00 na číslo 601 365 429 nebo na email suenavarova@seznam.cz
Těší se na vás Zuzka, Míša, Bára a další vedoucí a instruktoři.
