Ahoj Pramínci a Práčata,
Vzhledem k vyprodaným místům ve vlaku a nemožnosti přidání dalšího vagónu, budeme muset jet vlakem v 16:14, tudíž posouváme sraz na Hlavním nádraží před Burger Kingem na 15:55. Děkujeme za pochopení.
A zároveň doplníme na seznam věcí s sebou: můžete si vzít drobné hračky a hry do vlaku, jede se dlouho, tak ať nesedíte na telefonech 🙂
I+V 🙂
Změna času srazu na akci!
