Sázava open 2024 – Práčata

Dobrý den Práčata,

I když to nyní vypadá, že místo jara přichází opět zima, nemůže nás to zastavit od první vodácké akce letošního roku. Nadcházející sobotu vyrazíme na řeku Sázavu. Projedeme si úsek z Týnce nad Sázavou do Pikovic. Cestou bude mnoho sjízdných jezů, takže to nebude jenom nudnej volej (až na poslední 2 km teda). Natrénujeme si tak závodní úsek tradičního vodáckého závodu Sázavské pádlo, které se koná už za dva týdny!

Sraz: V sobotu 27.04 v 10:45 před Modřanským biografem (vlak odjíždí v 11:16)

Návrat: Stejný den v 18:14 na vlakové zastávce Praha-Modřany zastávka. (Pokud nestihneme vlak, tak návrat bude až v 19:44. Případný pozdní přijezd se pokusíme telefonicky oznámit)

S sebou: oblečení do vody (šusťákovku nebo vodáckou bundu, funkční tričko, plavky nebo delší kalhoty podle počasí, boty do vody s pevnou špičkou), teplé oblečení na převlečení, ručník, oběd, pití, nabitou lítačku a samozřejmě dobrou náladu

Cena akce: 300 Kč

Počasí: Ačkoliv je posledních dnech velká zima, příští týden se má oteplit a předpověď počasí slibuje přijatelných 17 ℃.

Přihlašovaní: Přihlašujte se prosím prostřednictvím SMS na telefonní číslo 731 123 431 do pátku 18:00. Měli bychom prosbu, pokud už víte, že pojedete i na Sázavské pádlo (od pátku 3.5 do neděle 5.5) potvrďte to už při tomto přihlašování. Velmi nám to pomůže s organizací. Děkujeme!

Všichni se už na vás těšíme 😊