Sázavské pádlo 2023 (5-7.5)

Poznámka: Prosím neplést si tuto akci se Sázava Open, která se koná tento víkend 29.4. Tento dopis pojednává o Sázavském padle, které se koná celý nadcházející víkend (5-7.5). Z organizačních důvodů bychom totiž rádi věděli počet účastníků co nejdříve, proto dopis posíláme s předstihem.


Dobrý den Práčata,

hned další víkend po zahájení vodácké sezóny nás čeká tradiční vodácký závod Sázavské pádlo, konkrétně jeho 51. Ročník. Na programu bude tradiční závod všestrannosti, kde jsou závodníci prozkoušeni v různých schopnostech, znalostech a dovednostech. Na základě výsledků závodu všestranosti se určí startovací pořádí posádek v závodě o samotné Sázavské pádlo, které je tou největší trofejí celého víkendu. Pokud si chcete zamakat, ale i si užít si víkend s kamarády, neváhejte a pojeďte.

Počasí se zdá být dosti nevyzpytatelné. Proto je dobré počítat i s chladnějšími podmínkami, ale věřme že už bude teplo :-).


Sraz: V pátek 5.5 v 17:00 v klubovně
Návrat: V neděli 7.5 17:15 na Nádraží Modřany

Věci s sebou: spacák, karimatka, teplé a sportovní oblečení, červené tričko s kotvou (nebo jen červené tričko bez kotvy, pokud nemáte), oblečení na vodu (šusťákovku nebo vodáckou bundu, šusťáky, plavky, boty do vody, pokud máte tak neoprénové oblečení), ručník, hygienické potřeby, opalovací krém, zápisník, tužka, baterka, ešus, lžíce, láhev na pití, vařič.

Jídlo: Bude potřeba si vzít vlastní jídlo na celý víkend. Mezi tradičně nejoblíbenější jídla na oběd a večeři patří instantní těstovinové pokrmy typu Dobrý hostinec, bez kterého si Sázavské pádlo lze jen těžko představit. Pokud někdo nemá vařič, je ideální domluvit se s několika kamarády a o vařič se podělit.


Cena akce: 600 Kč

Přihlašujte se prosím na telefonní číslo 731-123-431 do středy 3.5. Prosím uveďte v příhlášce i vaše datum narození. Moc nám to pomůže při skládání posadek do závodu. Děkujeme 🙂


Těši se na vás I+V Kořesu.