Výrazná dotace pro rodiče pobírají dávku „Přídavek na dítě“.

Můžeme ve spolupráci s Vámi zprocesovat dotaci až 2000Kč na pololetí se zpětnou platností od začátku roku 2022. Týká se rodin s daným příspěvkem a požadavek je věk dítěte 3-18 let. Příspěvek nemůžeme garantovat, protože dotace je z nadačních peněz a platí „kdo dřív přijde…“ do limitu peněz, který je k dispozici, nicméně je to věc teprve včera publikovaná.

Co potřebujete z naší strany? Jsme registrovaná organizace v systému. Nedostanu se k náhledu „rodiče“, takže jen sděluji: hledejte nás jako KONDOR – skupina Kořes IČ 70100161. Vše je registrováno výhradně na moje osobní údaje, takže jakékoliv další schvalování půjde jen přes mě.

Co potřebujete Vy? Jděte na následující stránku, kde je vše vysvětleno a zařiďte se podle ní:

https://crdm.cz/clanky/aktuality/zaregistrujte-svou-organizaci-do-projektu-darujeme-krouzky-detem-proc/

Co nevím? Jak bude proces probíhat dál přesně. Předpokládám, že mi přijde výzva potvrdit Vaše členství, že jste přispěli spoluúčastí (ideálně mohu doložit platbou za příspěvky, ale možná to nebude třeba – ale potvrdím to vždycky!). Pak by měla přijít platba na skupinu a dohodneme se individuálně, případně podle dalších podmínek, které se ukáží (odečteme z nákladů besídky, zaplatíme zimní tábor … ).

Pěkný den všem přeje Pafča