Začátek nového školního roku!

Ahoj Kořesáci!
Nový školní rok už je tady a my doufáme, že se těšíte nejenom na svoje spolužáky, ale i na kámoše a kámošky z oddílu! My už chystáme spoustu srandy a dobrodružství, a máme pro Vás důležité organizační informace:

Družinovky budou ve stejných časech jako v minulém roce, tedy:
Paprsek-Pondělí 17-18h
Pramínek-Středa 17-18h
Práčata-Středa 18-19h

První družinovky začnou v týdnu od 12. září. Hned první pondělní družinovka oddílu Paprsek bude speciální-po jejím konci v 18h budeme v klubovně promítat fotky z tábora.

Zároveň je už definitivně dokončený nový web, a komunikace bude probíhat primárně přes něj-pokud máte email přihlášený k odběru novinek, bude vám každý nový příspěvek chodit mailem. Je možné, že tyto emaily budou padat do spamu nebo složky „hromadné“, což bohužel nemůžeme ovlivnit-pokud je to zrovna váš případ, zkuste toto změnit v nastavení vašeho adresáře, nebo se nám ozvat a společně najdeme řešení. S novým webem aktualizujeme i databázi dětí a adresář rodičů, a proto budeme během začátku školního roku vybírat přihlášky s kontaktním formulářem (i od stálých dětí).

Plán akcí bude nejpozději do konce týdne na webu v sekci „Kalendář“. U jednodenních akcí není vždy úplně jisté, jestli bude v sobotu či neděli, tak berte kalendář s rezervou 🙂

Na toto pololetí budeme vybírat příspěvky ve výši 400 Kč-prosíme v hotovosti.

Pokud zvažujete nově se k nám v tomto roce přidat, neváhejte se přijít podívat na družinovku. Letos nám spoustu dětí přešlo do staršího oddílu Práčata, a tak moc rádi nabereme nováčky do mladších oddílů (od předškoláků po čtvrtou třídu). Pokud máte kamarády, kteří by se také chtěli přidat, vezměte je s sebou, nebo se za námi zastavte na Festivalu volnočasových aktivit Prahy 12-v sobotu 10. září od 13:00 před novou budovou radnice. U našeho stánku bude program pro děti i prostor pro otázky rodičů.
Jestli máte další otázky, můžete se ptát rovnu hlavních vedoucích příslušných oddílů:
Práčata-Matouš „Matýs“ Novák- matysnovak@seznam.cz, 725846007
Paprsek-Tomáš „Mrazík“ Mráz- mrazik741@seznam.cz, 776858208
Pramínek-Andrea „Ája“ Drbohlavová- an.drbohlavova@gmail.com, 737 132 054

Na další školní rok plný akcí dobrodružných výletů se těší všichni I+V Kořesu!!