Info k novému roku Pramínek a Paprsek

Ahoj!

Snad jste si všichni užili prázdniny do posledního dne a nám opět začíná celoroční činnost oddílu. Tento rok budou oddíly Paprsek a Pramínek fungovat dohromady, to znamená, že se budeme všichni společně scházet na družinovkách a akcích.

První družinovka proběhne 13. září (středa) v 17:00 v klubovně. Budeme mít pro vás připravené promítání fotek z letošního tábora. Zváni jsou všichni, včetně rodičů 😊. Zároveň bychom se s vámi i rádi domluvili, jak budou fungovat družinovky v letošním školním roce.

Kalendář s nadcházejícími akcemi bude zveřejněn během příštího týdne.

Co se týče příspěvků, zůstává stále 400 Kč za půl roku. Ideálně poprosím přinést v hotovosti na družinovku.

V příloze níže posílám formulář, který je prosím třeba vyplnit kvůli aktualizaci osobních údajů dětí. Můžete ho naskenovat a zaslat na an.drbohlavova@gmail.com nebo přinést vytištěný na družinovku. Děkujeme!

Kores-formular-2022-1

V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se můžete během celého roku obrátit na můj email: an.drbohlavova@gmail.com či tel: 737132054.

Budeme se na vás těšit 13. září a na všech dalších družinovkách a akcích! 😊 A kdybyste měli zájem přivést do oddílu jakéhokoliv svého kamaráda/kamarádku, budeme jen a jen rádi!

Ája a I+V Pramínku a Paprsku