Sázavské pádlo

Sázavské pádlo

Čauves Práčata,

hned další víkend po zahájení vodácké sezóny nás čeká tradiční vodácký závod Sázavské pádlo, konkrétně jeho 52. Ročník. Na programu bude tradiční závod všestrannosti, kde jsou závodníci prozkoušeni v různých schopnostech, znalostech a dovednostech. Na základě výsledků závodu všestranosti se určí startovací pořádí posádek v závodě o samotné Sázavské pádlo, které je tou největší trofejí celého víkendu. Pokud si chcete zasoutěžit, ale i si užít si víkend s kamarády, neváhejte a pojeďte.

Počasí se zdá být dosti nevyzpytatelné, každý říká něco úplně jiného, takže je potřeba připravit se na všechno. Všichni plně doufáme ve sluníčko a teplíčko.
Sraz: V pátek 3.5 v 16:55 na Obchodním náměstí (vláček jede v 17 hodin 14 minut)
Návrat: V neděli 5.5 17:15 na Nádraží Modřany

Věci s sebou: spacák, karimatka, teplé a sportovní oblečení, červené tričko s kotvou (nebo jen červené tričko bez kotvy, pokud nemáte) na srazu na sobě, oblečení na vodu (šusťákovku nebo vodáckou bundu, šusťáky, plavky, boty do vody, pokud máte tak neoprénové oblečení), ručník, hygienické potřeby, opalovací krém, zápisník, tužka, baterka, ešus, lžíce, láhev na pití, vařič, bacha večery a noci bývají velmi chladné, tak ať  zbytečně nemrznete.

Jídlo: Bude potřeba si vzít vlastní jídlo na celý víkend. Mezi tradičně nejoblíbenější jídla na oběd a večeři patří těstovinové pokrmy s červenou omáčkou ve skle bez které si Sázavské pádlo lze jen těžko představit nebo tradiční instachálky typu Dobrý Hostinec Pokud někdo nemá vařič, je ideální domluvit se s několika kamarády a o vařič se podělit.


Cena akce: 800 Kč

Kdo se ještě nepřihlásil prosím na telefonní číslo 737 704 815 do středy 1.5. 18:00. Prosím uveďte v příhlášce i vaše datum narození. Moc nám to pomůže při skládání posádek do závodu. Děkujeme 🙂


Těši se na vás I+V Kořesu.